Vítejte


Vážení fanoušci nohejbalu,

je nám velkým potěšením přivítat vás na oficiálních stránkách UNIF Mistrovství světa v nohejbalu 2012!

Letos se světový šampionát v nohejbalu vrací zpět do země, ve které se tento sport před téměř sto lety zrodil. Tuto událost, která je bezesporu jedním z vrcholů domácího sportovního dění, zde dychtivě očekávají tisíce nadšených fanoušků. Loňské rozhodnutí Mezinárodní nohejbalové unie UNIF přidělit pořadatelství mistrovství světa České republice souvisí mimo jiné s 40. výročím založení Českého nohejbalového svazu. Ten je připraven ukázat světu, že nohejbal má nejen bohatou historii, ale především zářnou budoucnost, jako jeden z nejpohlednějších a nejdynamičtějších sportů.

Všichni nohejbaloví fanoušci jsou srdečně zváni na Mistrovství světa v nohejbalu mužů, které se bude konat 7. až 9. prosince ve městě nohejbalu zaslíbeném, středočeském Nymburce.

Oficiální internetové stránky vám postupně nabídnou všechny důležité informace o této vrcholné akci. Hráči, fanoušci i zástupci médií zde najdou potřebné detaily o tomto svátku nohejbalu v ČR, od praktických informací k ubytování, dopravě či vstupenkám, až po novinky ze zákulisí jednotlivých týmů a výsledkový servis. Pokud i přesto budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím sekce Kontakty.

Sledujte tento oficiální web a připravte se na super nohejbalové zážitky!

Výsledky - Muži
triples Slovakia SVK Czech Republic CZE 2 : 0
triples Hungary HUN France FRA 2 : 1
doubles Slovakia SVK Czech Republic CZE 2 : 0
doubles South Korea KOR Hungary HUN 0 : 2
singles Slovakia SVK Hungary HUN 2 : 0
singles France FRA Czech Republic CZE 0 : 2

Kompletní výsledky