Diváci


Ubytování

Organizační výbor MS dojednal zvýhodněné podmínky u následujících ubytovacích zařízení v Nymburce a okolí. Prosíme fanoušky, aby se s poptávkami obraceli přímo na personál hotelů.

Použitím hesla nohejbal při objednávce můžete využít slevy či zvláštní nabídky. Pokud byste potřebovali pomoc se zažízením ubytování v průběhu MS, obraťte se, prosím, na manažerku ubytování Kateřinu Červenkovou.

1) Hotel Bellevue - Lázně Poděbrady

čtyřhvězdičkový hotel, 10 km od sportovního centra, 10 % sleva na všechny pokoje

2) NED Hockey Hotel & Hostel Nymburk

tříhvězdčkový hotel, 2 km od sportovního centra, 10 % sleva na hotelové pokoje, levné ubytování v hostelu

3) Hotel Grand*** Nymburk

tříhvězdičkový hotel, 2 km od sportovního centra, speciální nabídka v průběhu mistrovství světa: dvoulůžkový pokoj 1200 Kč (1500 Kč před slevou), třílůžkový pokoj 1700 Kč (1800 Kč před slevou), čtyřlůžkový pokoj 2200 Kč (2400 Kč před slevou)

4) Hotel Ostrov Nymburk

Velice pohodlný hotel, 800 metrů od sportovního centra, 10 % sleva na všechny pokoje

 

Občerstvení

V průběhu celého mistrovství mohou diváci využít k občerstvení služeb Sportovního centra Nymburk, a tak hned v blízkosti hlavní haly dobít energii na další nohejbalové zážitky.

Restaurace - velký sál
Kapacita restaurace je 150 osob.
Prodej nápojů probíhá formou samoobsluhy u barového pultu, kde je možné zakoupit i kupony na oběd a večeři. Restaurace bude vybavena velkoplošným plátnem s přímým přenosem z centrální haly. V neděli pak vysílání přímého přenosu ČT4 Sport z finálového odpoledního bloku. 

Sport Bar
Kapacita Sport Baru je cca 150 míst k sezení. Prodej nápojů formou samoobsluhy v plném rozsahu sortimentu alkoholických i nealkoholických nápojů bez nabídky kuchyně. 

VIP Lounge
Určeno pro majitele vstupenek do V.I.P. lóží a pro určené partnery MS. Podává se pivo, nealko nápoje, káva, studená a teplá kuchyně.

 

Doprava

Pro diváky cestující z Prahy do Nymburka a zpět budou připraveny speciální autobusové linky, se zastávkou přímo ve Sportovním centru. Podrobný jízdní řád zvláštních autobusů bude zveřejněn v říjnu.

 

Město Nymburk

Město Nymburk se nachází ve Středočeském kraji, na řece Labi přibližně 45 km východně od Prahy. Město založil již roku 1275 král Přemysl Otakar II. Nymburk nabízí množství zajímavých historických památek, ale i míst vhodných k relaxaci a zábavě. Více informací najdete na stránkách nymburského infocentra.


Výsledky - Muži
triples Slovakia SVK Czech Republic CZE 2 : 0
triples Hungary HUN France FRA 2 : 1
doubles Slovakia SVK Czech Republic CZE 2 : 0
doubles South Korea KOR Hungary HUN 0 : 2
singles Slovakia SVK Hungary HUN 2 : 0
singles France FRA Czech Republic CZE 0 : 2

Kompletní výsledky